☎ +380 (68) 891 37 50
по-русски
 

Акрилайти та таблички з акрилу

зіткані зі світла

Акрилайт

Акрилайт не дарма належить до тонких світлових панелей класу люкс. За ступенем візуального впливу на клієнта невеличка табличка цілком може конкурувати з повномасштабною вивіскою. Текст, логотип або картинка просто світяться в прозорому склі. Світитися може контур або весь рекламний візерунок. А ось площину акрилайту частіше залишають незасвітленою. Виглядає дуже витончено - приблизно, як метелик в бурштині.

Невагомий вигляд акрилайту заснований на здатності оргскла переломлювати світло в тих місцях, де була порушена його однорідність. Тому акрил гравірують, а попросту - вирізають потрібне зображення на прозорій поверхні. Цей спосіб дає ефект світіння візерунка по контуру. Гравіювання можна доповнити аплікацією з плівки, тоді світло охопить картинку повністю. Підсвітку в акрилайті розміщують з одного або максимум з двох боків. Світлодіоди ховаються в підставку (настільний акрилайт), в торець (панель-кронштейн з акрилу), в алюмінієвий профіль (підвісний або настінний акрилайт).

Виготовлення акрилайтів: крутіші лише різьбяри по льоду

Акрилайт

Акрилайти в Києві замовляють ті, кому важливе поєднання елегантності і солідності. Це виглядає дорого. Але коштує не дешевше, ніж виглядає. При вдаваній простоті виготовлення, акрилайт - примхливий виріб. Він боїться подряпин і пилу, не визнає жирних плям. Зіпсувати акрилайт можна на етапі виготовлення: необережний рух залишить на площині садно, яке буде світитися разом з основним текстом. Зашліфувати або якимось чином прибрати такий слід неможливо, тому: якщо вам привезли акрилайт із зайвими лініями або цяточками, сміливо вимагайте знижку. Такий виріб можна вважати бракованим.

Як і неохайних майстрів, акрилайт боїться завзятих прибиральниць: мочалка і ентузіазм штатної «тітки клави» перетворять прозору табличку в набір штрихів і смужок. Тому акрилайти недешеві у виробництві і дорого обійдуться при неправильній експлуатації. Тому їх використовують найчастіше в якості настінних або настільних табличок невеликого розміру. Втім, для бажаючих «пофорсити» BrightBox може виготовити мега-акрилайти в межах 2050*3050 мм (стандартні розміри листа матеріалу). При цьому заздалегідь обумовте з нашим фахівцем якість матеріалу і товщину вивіски - від цього безпосередньо буде залежати її довговічність і зовнішній вигляд.