☎ +380 (68) 891 37 50
по-русски
 

Панель-кронштейн (бокова вивіска)

сигнальний прапорець для кліентів

Панель-кронштейн

20% перехожих взагалі не дивляться по сторонах. 40% не помічають вивіски і вітрини, коли йдуть по вулиці в певному напрямку. В години пік у певному напрямку повз вас проходять усі. Розраховувати на безтурботних перехожих можна, тільки якщо ваш бізнес затишно розташувався в історичному центрі Києва. В інших випадках за погляд клієнта потрібно боротися. Ефективно це роблять дві конструкції - штендер і панель-кронштейн.

Для чого потрібен штендер і якими бувають рекламні спотикачі, можна дізнатися в нашому розділі Продукція. Ми не полінувалися і навіть надали кілька порад про те, як купити штендер без помилок. Почитайте, це безкоштовно. Перед тим як вибрати бокову вивіску, теж варто трохи почитати. Адже ціна і результативність рекламної консолі, який потрібна саме вам, залежать від декількох факторів.

Реклама на кронштейнах: не вздовж, а впоперек

Торцеві (консольні, бокові) вивіски бувають різними. Об'єднує їх вигляд і спосіб кріплення: перпендикулярно до вуличного русла і всупереч людському потоку. Роблять це за допомогою кронштейнів, тому їх і називають панель-кронштейн. Така реклама ефективно гальмує увагу перехожих. А ще чудово виконує роль вказівника. Не дарма торцеві вивіски дуже люблять у висококонкурентному бізнесі: у Києві вони висять на кожній другій аптеці та пункті обміну валют.

Кріпити торцеві вивіски можна куди завгодно душі і здоровому глузду: на стіну, до фасадної вивіски, до стовпа або на спеціально виготовлену основу. І кріпити можна по-різному.

Панель-кронштейн

 

Бокова вивіска с виносом

Як правило, кронштейни роблять з профільної металевої труби. Є, звичайно, варіанти кованих кріплень, але це окремий фронт робіт. Металева труба дає ефект «три в одному»: універсальна, надійна і економна. Від діаметра труби і довжини виносу залежать розміри вивіски. Чим ближче ви хочете підступити до середини тротуару, тим меншим буде рекламне поле, щоб витримати опір вітру. Зазвичай панель-кронштейн вписують в 0,5 кв.м. Але фахівці BrightBox роблять окремий розрахунок допустимих габаритів для кожного замовлення.

Панель-кронштейн

 

Бокова вивіска без виносу

Арматура, що стирчить зі стіни, не завжди пасує до дизайну екстер’єру. Тому кріплення панель-кронштейну іноді маскують декоративною обшивкою з пластику, акрилу чи композитних матеріалів. Або роблять бокову вивіску без виносу, отримуючи конструкцію, візуально «приклеєну» до стіни. Кронштейни в цьому випадку проходять через каркас вивіски, ніяк не зменшуючи надійність кріплення в цілому.

Двосторонній лайтбокс: сила бокового світла

Під яким кутом не встанови, панель-кронштейн - це вивіска. Нехай і в міні-форматі. А все вивіски діляться на світлові і несвітлові. Доведено BrightBox.

Панель-кронштейн

 

Світлова панель-кронштейн

Левова частка торцевих вивісок в Києві зроблена на базі лайтбоксу. Найкраще для цієї мети замовити двосторонній світловий короб. Як і звичайний лайтбокс, його виготовляють з ПВХ і акрилу, закріплених металевому каркасі. В середину монтують джерела освітлення (світлодіоди). Як і звичайний лайтбокс, він може бути будь-якої форми, від кубика Рубіка до гілки квітучої сакури (хоча найчастіше замовляють коло, квадрат і аптечний хрест). Єдина відмінність - двосторонній лайтбокс має дві лицьові панелі. Відповідно, обидві роблять з використанням матеріалів, що пропускають світло. Виходить трохи дорожче, але вдвічі ефективніше: якщо клієнти йдуть до вас з двох боків, потрібно вміти посміхатися наліво і направо.

Панель-кронштейн

 

Несвітлова панель-кронштейн

Так-так, реклама на кронштейнах без підсвітки теж є, теж працює і навіть має свої переваги. Наприклад, бокова вивіска з банерної тканині може бути будь-якого розміру: повірте і перевірте, метрова стрічка з назвою компанії виглядає дуже стильно. Несвітлові панель-кронштейни з ПВХ або акрилу тонкі, легкі і дешеві. Якщо на них прикріпити псевдооб’ємні букви або лого, до зовнішнього вигляду додається солідності. А якщо за основу взяти алюмінієвий композит, ваша бокова вивіска переживе не одну шалену бурульку.